aprendiendoespanolcv@gmail.com

Aprendiendo Español

Clases de conversación

Proč se učit španělstinu?

První odpověď, která nám přijde na mysl, je pro její krásu, protože učit se cizí jazyk ti dá nový přehled a jiné myšlenkové vnímání, které ti ukáže, jak, jak uspořádat  tvoje myšlenky, tak jako způsob, ve kterém je můžeš sdílet. Kromě toho řeč lidu je zcela spojená s kulturou a s podstatou v případě španělského jazyka. Věříme tedy, že první odpověď, proč se učit španělštinu, je pro její vášeň. 

 

Španělština je oficiálním jazykem dvaceti zemích, druhou nejmluvenější řečí světa a třetí na internetu. Více než 400 milionů rodilých mluvčích různých kultur a tradic, kteří sdílejí stejnou řeč, neboť španělský jazyk má velký význam při cestování, dorozumívání se a dotýká se i jiných oblastí života.

Proč se učit španělstinu s námi?

Máme profesionální tým rodilých mluvčích s velkou nabídkou:


Nabízíme měsíční nebo čtvrtletní kurzy upravené dle tvým potřebám, kde ty jsi pán a zodpovědná osoba za tvoje učení a my průvodci nebo stálou podporou, aby jsi splnil tvoje cíle. To nabízíme přes:

 

  • Máme velkou nabídku v kalendáři, aby sis vybral, kdy chceš mít výuku, s kým a jak se učit (můžeš si vybrat každý týden, kdy chceš mít příští lekci, s kterým profesorem a jaké téma v závislosti na nabídce).  Od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 h (španělského času).
  • Nabízíme dvě sekce, jednu z vyučování gramatiky s profesorem s vysokou praxí v ELE (španělština jako cizí jazyk), a druhou z konverzace (povídání) s profesionálním rodilým mluvčím různých disciplín (filosofie, umění, historie, cizí jazyky, biologie, vědy, fyzika atd.). Také nabízíme možnost konverzovat o rozmanitých tématech, aby ses naučil mluvit španělsky o tématech, které tě zajímají.
  • Máme velkou nabídku originálních materiálů, kde najdeš videa, články, rozhovory, poslechové nahrávky, fóra y mnohem víc.
  • Dynamický a multidisciplinární tým různých původů, který chce změnit svět vzdělávání a učení se. Soustředíme se na to, aby student byl jedinečný, autentický a byl hlavním pánem svého učení.
  • Snadná platba, podporujeme používání kryptoměny kvůli své jednoduchosti transakce, decentralizace, a proto je alternativním měnovým systém, který nás zajímá. Můžeš však platit různými způsoby.
  • Zkouška jazykové úrovně je zdarma. Pohovor přes naši platformu s jedním z našich profesorů, aby zhodnotil tvoji úroveň, vzájemně jste se poznali a vytyčili tak první kroky tvého učení.

Po celou dobu studia ti bude k dispozici osobní a laskavý přístup lektorů, kteří tě povedou k osobnímu růstu. 

Pamatuj, že abys létal, je třeba naučit se létat, abys mluvil, musíš se naučit mluvit; abys létal, potřebuješ křídla, abys mluvil, potřebuješ znalosti, a proto všechno potřebuješ víru a odhodlání. Jsme tu, abychom ti pomohli naučit se španělsky.